- Ambasador Akcji   - Ambasador Akcji
Ambasador akcji

Wojciech Włodarczyk

Wojciech Julian Włodarczyk (ur. 28 października 1990 w Andrychowie) – polski siatkarz, grający na pozycji przyjmującego. Od sezonu 2018/2019 zawodnik New Mater Volley Castellana Grotte, występującego we włoskiej Serie A.

W sezonie 2012/2013 gracz Posojilnicy Aich/Dob, z którą wywalczył pierwsze w historii klubu mistrzostwo Austrii oraz awansował do finału Ligi Środkowoeuropejskiej MEVZA. Następnie zawodnik Skry Bełchatów (dwa medale mistrzostw Polski: złoty w 2014 i brązowy w 2015), Cuprumu Lubin, Indykpolu AZS Olsztyn, a także Onico Warszawa.

W seniorskiej reprezentacji Polski zadebiutował w 2013, w meczu towarzyskim przeciwko Serbii. Został również powołany na Ligę Światową 2013. Wicemistrz uniwersjady w 2013 w Kazaniu.

Wojciech Włodarczyk  - Ambasador Akcji :: Gramy Fair
Imię i nazwisko:
Wojciech Włodarczyk
Dyscyplina sportowa:
siatkówka

Wojciech Włodarczyk na temat kampanii

Mimo wielu wyrzeczeń, które są nieodłączną częścią bycia sportowcem, nic nie sprawia większej satysfakcji niż uczucie wygranej ze świadomością uczciwej walki.
Istotą sportu jest nie tylko walka z oponentami ale przede wszystkim z samym sobą, własnymi słabościami i ograniczeniami. Doping to hańba zarówno dla sportowca, jak i dla całego świata sportu. Dlatego zostałem ambasadorem kampanii antydopingowej. GRAM FAIR i mówię #NIEdladopingu.

Dołącz do akcji
Wojciech Włodarczyk
Znajdź nas na:
https://niedladopingu.pl/wp-content/themes/niedladopingu